Všeobecné informace o pronájmech:

-při zahájení pronájmu zboží se skládá vratná kauce

-platba za pronájem se provede při zahájení pronájmu

-denní sazba je cena za pronájem zboží na dobu 24 hod.

-víkendová sazba je cena za pronájem od pátku do pondělí

-týdenní sazba je cena za pronájem od pátku do pondělí následujícího týdne

-při předčasném ukončení smlouvy se zbylé nájemné nevrací!

 

 

 

DOTAZY a INFO


Tel: 733 76 73 77

e-mail:raus99@email.cz


Úvod » STŘEŠNÍ NOSIČE OSTATNÍ ZN.

STŘEŠNÍ NOSIČE OSTATNÍ ZN.

Potřebujete půjčit střešní nosič? Samozřejmě, není problém. Naše střešní nosiče jsou vhodné skoro na všechny typy automobilů. Brněnská půjčovna střešních nosičů značek Thule a Neumann má s půjčováním dlouholeté zkušenosti. Nabízíme pouze kvalitní a prověřené střešní nosiče, aby vás na cestě nepotkali žádné nepříjemnosti.

Nosiče Vám zdarma namontujeme

Každý nám vrácený střešní nosič důkladně zkontrolujeme a vyčistíme. Nemusíte se tak ničeho bát. Zároveň vám ochotně pomůžeme s montáží na váš automobil, a to zcela zdarma!

Naše nabídka zahrnuje:

  • Střešní nosiče Thule - Vemte sebou cokoliv a vyražte kam budete chtít. Střešní nosiče Thule nabízí vysokou nosnost, velmi snadnou montáž a především bezpečnou jízdu.
  • Střešní nosiče Neumann - Vyřešte vaše zvýšené nároky na přepravní prostor vašeho automobilu. Kvalitní a bezpečné střešní nosiče, navíc splňující ty nejpřísnější aerodynamické standardy.

Střešní nosiče jsou vybaveny zámky

V ceně půjčovného není zahrnuto pojištění proti krádeži a poškození. Je tedy na každém zákazníkovi, aby si jej v případě potřeby zajistil sám. Všechny boxy i střešní nosiče jsou však vybaveny certifikovanými bezpečnostními zámky.

V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte

Pokud si nebudete jisti, zda vám na automobil některý z námi nabízených střešních nosičů půjde namontovat, nebo si zkrátka nevíte rady, který je pro vás ten vhodný, pak neváhejte a volejte na telefon 733 76 73 77, nebo napište na e-mail raus99@email.cz.

Přejeme šťastnou cestu!

Řadit podle 
Výrobce  

Střešní nosič na vozy zahraničních značek pro vozy bez podélníků     Půjčujeme nosiče zn. Thule , GEV , Neumann ( dle nabídky na konkrétní typ vozu ) Střešní nosiče nejsou univerzální , vždy je nutné vybrat nosič podle auta.   Při objednávce nebo dotazu vždy uvádějte značku vozu , rok výroby , typ karoserie ( sedan , combi )a termín pronájmu- nezapoměnte i
 

skladem